Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра публічного та приватного права Події Базове дослідження із застосування правосуддя перехідного періоду в Україні

Базове дослідження із застосування правосуддя перехідного періоду в Україні

23 травня 2017 року в Київському інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся круглий стіл на тему: «Базове дослідження із застосування правосуддя перехідного періоду в Україні», в якому прийняв участь доцент кафедри публічного та приватного права, кандидат юридичних наук Гоголь Б.М.

Під час роботи круглого столу розглядались питання щодо сучасних пост-конфліктних моделей зарубіжних країн, доцільність амністії для воєнних злочинців, перспективи гібридних судів в Україні, а також було презентоване перше в Україні монографічне дослідження на вищезазначену тематику, цікаве для академічного середовища та наукових працівників.