Зустріч з працівниками органів юстиції міста Києва

20 грудня 2016 р. на Факультеті права та міжнародних відносин відбулася тематична зустріч з працівниками органів юстиції міста Києва  на тему: «Підготовка звернень громадян».

Зустріч відбулась із сприянням Головного територіального управління юстиції в місті Києві разом з начальником Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Мацюк О.В.

В ході зустрічі лектор – доцент кафедри публічного та приватного права, кандидат юридичних наук Богашов О.А. підняв основні проблеми забезпечення конституційних прав громадян у взаємодії з органами юстиції. Також були опрацьовані практичні елементи надання відповідей на звернення громадян.  До обговорення були залучені студенти різних академічних груп факультету права та міжнародних відносин.