Участь у роботі IV Всеукраїнського круглого столу «Проблеми теорії фінансового права в сучасний період»

28 листопада 2016 року кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри публічного та приватного права Факультету права та міжнародних відносин Пожидаєва М.А. взяла участь у роботі IV Всеукраїнського науково-практичного круглого столу «Проблеми теорії фінансового права в сучасний період», який присвячено пам’яті професора Лідії Костянтинівни Воронової та проходив у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Під час роботи круглого столу вченими і практиками були розглянуті теоретико-прикладні питання функціонування та розвитку фінансового права. У доповідях учасників наукового заходу було сконцентровано увагу на існуючих практичних проблемах у сферах податкового, бюджетного, банківського, валютного права. Також були обговорені та запропоновані самі механізми вирішення фінансово-правових проблем.