Студентська наукова робота 2016-2017

Відповідальні/

модератори

Засідання 1.

Круглий стіл “Актуальні проблеми міжнародних відносин”.

Жовтень 2016 р.

Засідання 2.
“Фахова література та журнали: що це і навіщо потрібні студенту?”.

Листопад 2016 р.

Засідання 3.
Круглий стіл, присвячений Дню працівника дипломатичної служби.

Грудень 2016 р.

Засідання 4.
“Євроінтеграційнй вектор України: здобутки та проблеми”.

Лютий 2017 р.

Засідання 5.

Презентації “Знані українські науковці (юристи, політологи-міжнародники): історії та складові успіху”

Березень 2017

Засідання 6 .
Дискусійна панель: “Україна – Росія: злободенні проблеми й інструменти їх подолання”;

Квітень 2017 р.

Засідання 7.

Презентація наукових робіт у форматі standup проектів.

Травень 2017 р.

Слюсаренко І.Ю.

Засідання 8.
“Україна у системі сучасних міжнародних відносин: пошуки оптимального вектора”.

Про підсумки роботи наукового гуртка у 2016-2017 навчальному році.

Червень 2017 р.

викладачі кафедри

Кафедра активно працює над втіленням освітньої моделі «навчання через дослідження». З метою активізації студентських досліджень започатковано традицію проведення круглих столів. Зокрема, було проведено студентський круглий стіл до Дня працівника дипломатичної служби (08 грудня 2016 р., відп. Мельник Г.М.), а також Панельну дискусію у форматі "Засідання Генеральної Асамблеї ООН" (19 жовтня 2016 р., відп. Мельник Г.М.)

В січні 2017 року наукові роботи студенток, які навчаються за спеціальностями «Країнознавство» і «Міжнародна інформація» - Ю. Ковальчук, С. Коваль було відібрано до участі в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом «Політичні науки». Студентки спеціальності «Міжнародна інформація» О. Гондюл, О. Копайгора взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Молодіжна наука в Україні: виклики та перспективи», яка відбулася 17 лютого 2017 року в стінах Київського університеті імені Бориса Грінченка, студентка спеціальності «Країнознавство» П. Плісова стала учасницею двох міжнародних конференцій, які відбулися в м. Києві та м. Каунасі.

Колектив кафедри та студенти спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» активно долучилися до відзначення Фестивалю науки, який традиційно проходить у травні: круглий стіл «Країни Європи та Америки: минуле і сучасність» зі студентами провела Г.М. Мельник, лекцію «Як написати наукову статтю» - О.А. Брайчевська, науковий захід спрямований на апробацію бакалаврських досліджень Standup! Наука організувала І.Ю. Слюсаренко.