Дебатний клуб – прекрасна ініціатива наших студентів!

12 листопада 2018 року відбулося відкриття Дебатного клубу КУБГ за ініціативи студентів другого курсу, які навчаються за спеціальністю «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні стуії», освітня програма «Суспільні комунікації».
Дебатний клуб - це інтелектуальна студентська спільнота, яка займається організацією та проведенням дебатних заходів, а також участю в них.
Клуб працюватиме раз на тиждень, у понеділок на п'ятій або шостій парі. Дебати будуть проходити за Британським парламентським форматом.
Британські парламентські дебати – один з найрозповсюдженіших та найдавніших форматів дебатів, що грається по всьому світу та користується великою популярністю. Від інших відрізняється динамічністю, великою різноманітністю резолюцій та орієнтацією на імпровізацію та ерудицію.
Дебатний клуб функціонує на постійній добровільній основі, не потребує реєстрації чи запису та є зібранням студентів за спільними інтересами до дебатування та особистісного розвитку.