Семінар від Американських рад в Україні «Міжнародні дослідження та стажування в США»

2 жовтня 2018 року завідувач кафедри міжнародних відносин та міжнародного права професор Жалоба І.В., професор Цвєтков О.Г., доценти Мельник Г.М., Слюсаренко І.Ю. та студенти спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» відвідали презентацію «Міжнародні дослідження та стажування в США», яку провела старший радник центру EducationUSA в Києві, який адмініструється Американськими радами з міжнародної освіти, випускниця програми обміну імені Вільяма Фулбрайта Єлизавета Щепетильникова.
Спікер презентувала можливості проведення досліджень та стажувань у закладах вищої освіти США, участі в програмах обміну американського уряду та розвитку міжнародних партнерств. Для студентів цікавою стала інформація про навчання в американських закладах вищої освіти.