Відкрита лекція «Як опублікувати свої ідеї та результати досліджень у рейтингових міжнародних наукових виданнях» від стипендіатки програми академічних обмінів імені Фулбрайта

28 листопада 2017 р. кандидат історичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Мельник Ганна Мирославівна у рамках Школи проектного менеджменту відвідала відкриту лекцію «Як опублікувати свої ідеї та результати досліджень у рейтингових міжнародних наукових виданнях», яку провела професор департаменту викладання та навчання Коледжу освіти та гуманітарних наук Університету Монтани (США), доктор філософії в галузі природничих наук Ліза Марі Бленк. Д-р Ліза Марі Бленк розповіла про етапи написання наукової статті для міжнародних рецензованих видань, наголосила на ключових питаннях, які має ставити перед собою науковець у своєму дослідженні і висвітлила основні тенденції розвитку сучасних наукометричних видань.