Візит студентів 1 курсу до Аргентинського дому

Студенти 1 курсу освітніх програм «Регіональні студії» та «Суспільні комунікації» разом зі старшим викладачем кафедри Лісовською Мирославою Миколаївною 28 листопада відвідали Аргентинський дім, де відбулася відеоконференція з питання 25-річниці встановлення дипломатичних відносин між Аргентиною та Україною. Лекцію читав директор Управління з питань Східної Європи Міністерства закордонних справ і культу Аргентинської Республіки Міністр Хосе Нестор Урета, який ознайомив присутніх з історією становлення і розвитку двосторонніх відносин. Міністр відзначив міцні узи, які пов'язують обидва народи через велику українську  діаспору, яка проживає у Аргентині. Також цього року виповнюється 120-та річниця з початку української еміграції до Аргентини.

Після закінчення лекції студенти мали змогу поспілкуватися з Надзвичайним та Повноважним Послом Аргентини в Україні Альберто Хосе Алонсо.