Професор кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Л.О. Тимченко взяла участь міжнародному семінарі

4-6 квітня 2017 р., на базі Європейського гуманітарного університету в м. Вільнюс (Литва)  в рамках програми Жана Моне, за підтримки Програми Європейського Союзу Ерасмус +, спільно з Інститутом Йоганна Алтусіуса, відбувся семінар на тему: «Викладання Європейського транснаціонального конституціоналізму всередині і за межами ЄС». В рамках семінару обговорювалися проблеми визначення «Конституційного права ЄС», принципи Конституційного права ЄС, особливості методики викладання Конституційного права Європейського Союзу. Було констатовано, що викладання Конституційного права ЄС вимагає інших підходів, ніж традиційні, які застосовуються в роботі з національним конституційним правом. Професор кафедри міжнародних відносин та міжнародного права, Л.О. Тимченко, запропонувала учасникам семінару власне бачення щодо цінностей, завдань та меж у викладанні Конституційного права ЄС.