Участь Мельник Г.М. у Міжнародній науково-практичній конференції «Другі києвознавчі читання: історія та етнологія»

29 березня 2017 року к. і. н., доцент кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Мельник Ганна Мирославівна, як член Національної спілки краєзнавців України, взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Другі києвознавчі читання: історія та етнологія», проведеної в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка спільно з Національною спілкою краєзнавців України та Софійським університетом «Св. Климент Охридський». Під час роботи конференції науковці активно обговорювали актуальні питання, зокрема, щодо ролі Києва у формуванні української дипломатії. Особлива увага була присвячена культурним проектам задля формування оновленого іміджу України.