Тимченко Ліліана Олексіївна презентувала методику роботи зі студентами

12 жовтня 2016 року відбувся навчально-методичний семінар на тему: «Формування критичного мислення в процесі викладання навчальних дисциплін». Професор кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Тимченко Ліліана Олексіївна презентувала методику роботи зі студентами. Зокрема, цікаво був представлений один із методів, що стимулює розвиток критичного мислення, метод вільних асоціацій. Саме вільні асоціації дозволяють студентам вчитися мислити розкуто, залучають емоційно-чуттєвий аспект сприйняття, що робить навчання більш ефективним і насиченим. Вони вибудовують асоціативний ряд. Таким чином, студенти вчаться аналізувати взаємозв’язок між словами, знаходити закономірності, розвивати творче і логічне мислення, покращити пам’ять.

Метод вільної асоціації є незамінним на заняттях з теорії міжнародних відносин, міжнародних відносин та світової політики, конфліктології та теорії переговорів, права міжнародних організацій, міжнародного права, історії дипломатії та дипломатичного протоколу та етикету.

IMG 3645 396x219

IMG 3653 396x297