Виїзне засідання наукового гуртка «Правовий простір»

24 березня у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Екологоздоров’язбережувальні умови навчального закладу» взяли участь як представники наукового гуртка «Правовий простір» студенти юридичної спеціальності 1-го курсу (Бідюкова А., Бокотько Я., Вакарюк В., Власенко Ю., Кобець К., Козиренко К.) та 2-го курсу (Богатир Ю., Волошенко В., Гордієнко К., Древняк К., Мунтьянова М., Мазур Є., Петросян В., Похила Н.) Факультету права та міжнародних відносин разом з керівником гуртку, доцентом кафедри публічного та приватного права, к.ю.н., доцентом М. А. Пожидаєвою.

За організаційної підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Українського інституту екології людини, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Управління освіти Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації, громадської організації «Соціальний центр мікрорайону «Перспектива – Оболонь» на базі комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія «Потенціал» Оболонського району м. Києва» відбувся зазначений вище науково-практичний захід.

Основними тематичними напрямами конференції були: партнерська взаємодія у розвитку здоров’язбережувального ресурсу навчального закладу; діяльнісно-інноваційний підхід у формуванні відповідального ставлення до здоров’я; екопсихологія здоров’язбережувальних технологій у навчальному закладі; бюджетне фінансування освіти. Доцент кафедри М. А. Пожидаєва виступила з темою доповіді: «Гроші ходять за дитиною» – формат бюджетного фінансування освітніх послуг, а також у рамках профорієнтаційної роботи наголосила про переваги навчання у Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Учасники конференції мали можливість стати активно діючими особами під час проведення різноманітних майстер-класів, тренінгів, презентацій щодо застосування здоров’язбережувальних технологій. Наприкінці проведення даних заходів учасники обмінялись позитивними враженнями, висловивши слова вдячності організаторам конференції.