Виїзне практичне заняття в Центрі сучасного мистецтва «PinchukArtCentre»

9 жовтня 2018 року студенти 3 курсу освітньої програми «Країнознавство» разом з доцентом кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Слюсаренко Іриною Юріївною провели практичне аняття з навчальної дисципліни «Культура народів Північної Америки та Західної Європи» у  Центрі сучасного мистецтва «PinchukArtCentre».
«І знову демократія?» – масштабна групова виставка за участі Франсіса Аліса, групи Аллора та Кальсаділья, Олафура Еліассона, Мауріціо Кателана, Зо Леонард, Гошки Мацуги, Такаші Муракамі, Сондри Перрі, Паскаля Мартіна Таю, Люка Тюйманса, Рейчел Уайтред та Деміена Хьорста стала поштовхом до розвитку критичного та абстрактного мислення шляхом усвідомлення проблем та можливостей, недоліків та здобутків демократії.