Відвідання студентами правниками першого курсу, в рамках діяльності Центру юридичної деонтології, Софіївського собору у місті Києві

05 жовтня 2018 року
м. Київ, вул. Володимирська, 24

Студенти першого курсу спеціальності «Право» відвідали Київський собор святої Софії – Премудрості Божої, одну з найголовніших християнських святинь Східної Європи, розташовану у серці древнього Києва, на території однойменного монастиря, яка є складовою частиною Національного заповідника «Софія Київська». Створений як головний храм Київської Русі, Софійський собор був духовним, політичним і культурним центром держави. Під його склепінням із почестями майбутні правителі сходили на великокняжий престол, тут відбувалися церковні собори, приймали іноземних послів, ухвалювали політичні угоди. Софійський собор славний тим, що тут створювали літописи, діяла перша школа та бібліотека.