Вітаємо срібних призерів загально університетського історичного квесту “Київ – моя столиця: наука крізь віки

Щиро вітаємо команду першокурсників Факультету права та міжнародних відносин та координаторів заходу з почесним другим місцем у загально університетському історичному квесті “Київ – моя столиця: наука крізь віки, який пройшов за ініціативи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Грінченка. Гідно подолавши заданий маршрут, який складався з декількох ключових станцій, що відповідали науковій тематиці заходу, наші студенти довели, що юні міжнародники та юристи – це майбутня наукова еліта України.
Дякуємо всім організаторам та учасникам за пізнавальний та емоційно наповнений захід!

dream team Факультету:

група РСб-1-18-4.0д – Павріанідіс Аліса, Ковальська Тетяна, Житник Тарас
група ПРб-1-18-4.0д – Зуб Катерина
група МПб-1-18-4.0д – Штомпель Ярослав, Малярчук Микита

координатори заходу від Факультету, члени Наукового товариства:

група РСб-1-17-4.0д - Лагутіна Марія, Курохтіна Анастасія, Любарець Діана