Співпраця з Міністерством інформаційної політики України триває

9 червня 2018 року у арт - хабі ІА «Укрінформ» відбулася Всеукраїнська студентська конференція «Консолідація молоді у впровадженні інформаційно-освітніх проектів», організована Міністерством інформаційної політики України.
На заході були присутні: Міністр інформаційної політики України Юрій Стець, радник Міністра інформаційної політики України з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк, радник з питань впровадження освітніх програм – герой України Володимир Жемчугов.
Учасники заходу виступили з ініціативою запровадження освітньої програми національно-патріотичного виховання у ВНЗ України. Очікується, що вона стартує вже у новому навчальному році.
Факультет права та міжнародних відносин на запрошення Міністерства інформаційної політики представляли: Голова Ради студентського самоврядування, студентка ІІ курсу спеціальності «Право» Ангеліна Івашкевич та член Студентського Парламенту Університету, студент ІІ курсу спеціальності «Міжнародна інформація» Дмитро Потапов. Під час конференції відбулося нагородження найактивніших членів Студентської Ради при МІП. Щиро вітаємо студентку ІІ курсу спеціальності «Країнознавство» Добридень Альону з відзнакою Міністерства інформаційної політики України !!!