Закриття Весняної дипломатичної школи

26 квітня 2018 року відбулось Закриття Весняної дипломатичної школи.

Це були неймовірно насичені 2 тижні практичних занять від провідних дипломатів, аналітиків, бізнесменів. 2 тижні жвавих обговорень та пошуку нових ідей.

Разом з учасниками ми підбили підсумки Школи, поділились думками щодо проведення ІІ Весняної дипломатичної школи в 2019 році.

Також учасники мали змогу презентувати свої власні проекти на тему: «Дипломатія як ефективний інструмент у сучасному світі».

І звісно, відбулось вручення сертифікатів. З вітальним словом виступив Жалоба Ігор Володимирович, завідувач кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор історичних наук, професор.

Найактивніші учасники Школи, серед яких Любарець Діана, Коньок Яна, Ковальчук Юлія, Корюкін Віталій, Гончаров Марк та Гондюл Олександра, отримали в подарунок книги!

Дякуємо всім, хто долучився до створення та проведення Весняної дипломатичної школи.

Чекаємо на Вас наступного року!!!