ІІ практичне заняття Весняної дипломатичної школи

18 квітня 2018 року відбулось ІІ практичне заняття Весняної дипломатичної школи.

Спікером виступила Гондюл Олександра, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету права та міжнародних відносин, студентка 5 курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Тема практичного заняття : «Тімбілдінг, public speaking skills та критичне мислення як інструменти дипломата в його повсякденному житті». Студенти мали змогу попрактикувати навички публічного виступу, експромтом виступивши на запропоновані теми, почути переваги та конструктивну критику виступу від колег-учасників, а також дізнатись, які ж навички повинен мати дипломат та досвідчений спікер.