Перше заняття Весняної дипломатичної школи

17 квітня 2018 року відбулось І практичне заняття Весняної дипломатичної школи.

Спікером виступив Філіпчук Василь Олександрович, український дипломат, політик, громадський діяч, речник МЗС України (2005—2006), директор Департаменту європейської інтеграції Секретаріату КМУ (2012—2013). Має 3 ранг державного службовця, дипломатичний ранг — Надзвичайний і Повноважний Посланник другого класу. З 2014 — Голова правління Міжнародного центру перспективних досліджень.

Темою практичного заняття була: «Теорія та практика організації дипломатичної служби». Студенти мали змогу дізнатись про особливості дипломатичної служби України, її основні проблеми та перспективи, а також основні характеристики дипломатичної служби Німеччини, Великої Британії та США. Також учасники разом зі спікером обговорили проект Закону України «Про Дипломатичну службу», який 16 квітня був підтриманий парламентарями.