Відвідання Днiв Шведської Культури / Svenska Kulturdagar 2018

4 квітня студенти Факультету спеціальностей «Суспільні комунікації», «Регіональні студії», «Міжнародна інформація» відвідали Днi Шведської Культури / Svenska Kulturdagar 2018. Організаторами заходу виступили Кафедра германської філології та перекладу ІФ КНУ імені Тараса Шевченка та Svenska institutet. Інформаційними партнерами та співорганізаторами стали: Embassy of Sweden in Kyiv, Мала академія наук України та Swedish Language School - Kyiv.
З вітальними промовами до присутніх звернулися представники Посольства Швецiї в Українi та керівництво Iнституту фiлологiї КНУ імені Тараса Шевченка. Шведський літературо – та мистецтвознавець Ларш Елофссон провів цикл лекцій, присвячених шведській літературі, мистецтву та риториці: “Шведське образотворче мистецтво”, “Життя i творчiсть Сельми Лагерлеф”, “Зi шведської пiсенної скарбницi: Бельман i Таубе”, які читалися шведською мовою з українським перекладом.