Участь у «Програмі тренінгів з лідерства» Центру програм з лідерствослужіння

В межах такого важливого напряму роботи Студентського самоврядування Факультету, як розвиток лідерського потенціалу, було продовжено плідну співпрацю з загально університетським Центром програм з лідерства служіння.
20, 29 березня всі студенти – першокурсники спеціальностей «Суспільні комунікації», «Регіональні студії» та «Право» стали и учасниками «Програми тренінгів з лідерства», спрямованої на адаптацію студентів в університетському середовищі, поглиблення розуміння головних цінностей Університету, побудову успішної команди.
Щиро дякуємо координатору міжнародних програм та тренінгів з лідерства Центру програм з лідерства служіння Черпак Марії Валеріївні за підтримку роботи членів Студентської Ради та студентів ФПМВ в царині розвитку лідерських ініціатив. Щиро сподіваємось на подальше поглиблення нашої дружби та співпраці.