Участь у XV Всеукраїнській правничій школі з судочинства

В межах такого важливого напрямку діяльності Студентського самоврядування, як підвищення рівня фахових (правничих) компетентностей, Голова студентської Ради, студентка ІІ курсу спеціальності «Право» Івашкевич Ангеліна та студентка ІІ курсу спеціальності «Право» Комісаренко Анастасія 24 березня стали учасниками XV Всеукраїнської правничої школи з судочинства, організаторами якої виступила Координаційна Рада молодих юристів при Міністерстві юстиції України. Партнерами заходу стали: Європейський Університет, Юридична газета та Інститут політико-правових та релігійних досліджень.
Провідною темою школи стало обговорення нової судової реформи - «Нове правосуддя: успіх чи провал?».
Спікерами заходу виступили: Лариса Криворучко, керівник ЮК «Криворучко», к.ю.н., адвокат, Ігор Колесников, голова адвокатського бюро «Колесников І.В. і партнери», адвокат, Євген Пронін, керуючий партнер ЮК «Пронін та партнери».