Фестиваль культур від міжнародної молодіжної організації AIESEC - Global Village

17 лютого студенти Факультету, разом з керівниками департаментів Студентської ради з розвитку міжнародних проектів та волонтерства, долучилися в якості помічників до масштабного щорічного фестивалю культур від міжнародної молодіжної організації AIESEC - Global Village.
Цей захід створив можливість для українців познайомитись, поспілкуватись та поділитись досвідом з представниками різних країн за допомогою учасників професійних та волонтерських програм обміну, які змогли показати наскільки унікальна і особлива кожна культура.
Наші студенти познайомилися з культурними особливостями 11 країн світу та взяли участь у майстер-класах від іноземних волонтерів та партнерів фестивалю (китайська чайна церемонія, навчання каліграфії і т.д.), розіграші призів на участь в міжнародних проектах від AIESEC, відкрили для себе традиційні та сучасні пісні і танці у виконанні представників інших країн тим самим розширивши межі свого світобачення на деякий час опинилися в атмосфері справжнього культурного обміну.