Профорієнтаційний марафон триває.

В рамках одного з найважливіших напрямів роботи студентського самоврядування Факультету, а саме профорієнтаційного, продовжив свою ходу марафон "Україна - Київський університет імені Бориса Грінченка". Він спрямований на проведення рекламно-профорієнтаційної роботи студентів Факультету з різних куточків України з майбутніми абітурієнтами і потенційними студентами-грінченківцями.
Цього разу до українських міст, які вже взяли учать у марафоні, додалися м. Жашків Черкаської області, а саме ЗОШ І-ІІІ ступенів №3  - рідна школа студентки 1 курсу спеціальності "Право"; Лещенко Людмили та смт. Каланчак Херсонської області - ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 - школа студентки 1 курсу спеціальності "Право" Яковлєвої Вікторії.