Дипломатичний вечір - 2018

18 січня 2018 року Наукове товариство та Рада студентського самоврядування провели на Факультеті права та міжнародних відносин «Дипломатичний вечір», присвячений 100–річчю української дипломатії.
До заходу приєднались викладачі Кафедри міжнародних відносин та міжнародного права, декан нашого Факультету – Грицяк Ігор Андрійович, представники різних структурних підрозділів Університету.
В рамках заходу студенти – учасники мали змогу на практиці відчути себе справжніми дипломатами, пробуючи себе в різних аспектах дипломатичної діяльності, а також позмагатись у конкурсі «Викладачі VS. Студенти».
Наприкінці вечору найактивніші студенти отримали дипломи з номінаціями: «Найкращий дипломат – аналітик», «Найкращий дипломат –знавець іноземних мов», «Найкращий дипломат – знавець особливостей країн світу», «Найвишуканіший дипломат».
Головний приз, статуетку «Найкращий дипломат», отримала студентка 1 курсу спеціальності «Суспільні комунікації» Главак Анна! Вітаємо!
Щиро дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення чудового заходу!