Студентська рада при Мінінформполітики стала Всеукраїнською

16 грудня 2017 року в Міністерство інформаційної політики України з’їхалося близько 50 студентів з державних ВНЗ всіх регіонів країни. Мета - долучитися до інформаційної політики України, ставши членом Студентської ради при відомстві, яка  надає рекомендації та проводить консультації з питань формування інформаційної політики України, забезпечення незалежного інформаційного простору України та створення позитивних інформаційних приводів до знакових дат тощо.
Щиро пишаємось тим, що подолавши величезний конкурсний відбір, до лав Студентської Ради при Міністерстві інформаційної політики увійшла студентка ІІ курсу Факультету права та міжнародних відносин спеціальності «Країнознавство» Добридень Альона.
Під час зустрічі в новому форматі Державний секретар МІП Артем Біденко привітав студентів зі вступом до Студради, зазначивши : «Студрада МІП – це єдиний при держустановах,  на сьогодні, подібний орган.
Активність молоді та їх креативні ідеї надихають нас та допомогають створювати цікаві проекти в сфері інормполітики. Ми постійно збільшуємо команду  МІП завдяки активним студентам».
В рамках першої масштабної зустрічі найактивніших та найкреативніших студентів України відбулася Всеукраїнська конференція «Участь Студради МІП в освітніх проектах з питань інформаційної безпеки».
Серед спікерів були:  Дмитро Золотухін, заступник Міністра інформаційної політики України, перший український спікер міжнародної конференції з конкурентної розвідки, організованої німецьким Institute for Competitive Intelligence; Акім Галімов, автор проекту «Україна. Повернення своєї історії», журналіст; Олена Добржанська, директор Центру комунікацій
КНУ імені Тараса Шевченка, кандидат політичних наук; Ганна Крисюк, генеральний директор «Книги рекордів України», радник президента СКУМО, власник журналу «БізнесWOMAN»; Кирило Бескоровайний, співзасновник і головний редактор науково-популярного журналу «Куншт», студент.