Всесвітній день дитини

Для поліпшення діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей у світі у 1954 році Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам ввести святкування 20 листопада - Дня світового братерства і взаєморозуміння дітей. 20 листопада 1959 р. Генеральна Асамблея ООН прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 р. - Конвенцію про права дитини.

Тому з нагоди відзначення 20 листопада - Всесвітнього дня дитини - старший викладач кафедри публічного та приватного права Обловацька Н.О. разом зі студентами спеціальності "Право" організували творчо-пізнавальну виставку плакатів, де автори змогли висвітлити свій погляд на те, що найбільш беззахисними членами суспільства будь-якої країни є діти. Відсутність мирного життя, достатніх умов для забезпечення житлом та харчуванням не дають можливості неповнолітнім особам мати гідне життя. Вони стають значно незахищеними, так як позбавлені низки прав.