Науково-методичний семінар «Організація та проведення наукових досліджень»

На Факультеті права та міжнародних відносин 10 листопада 2017 року відбувся науково-методичний семінар «Організація та проведення наукових досліджень». Відповідальна за наукову роботу на Факультеті Ірина Юріївна Слюсаренко, кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри міжнародних відносин та міжнародного права, роз’яснила основні вимоги до побудови наукових досліджень на основі проектної діяльності, а також знову зосередила увагу колективу на Корпоративному стандарті наукової діяльності працівників Університету та на показниках щорічного рейтингового оцінювання «Лідер року».

Любов Віталіївна Козачук, помічник декана з ІКТ розповіла новим членам колективу про алгоритм роботи з e-портфоліо та інституційним репозиторієм.

Дякуємо колегам, які знайшли час та прийшли на семінар!