Вибори до органів студентського самоврядування

11 жовтня 2017 року студенти Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у загальноуніверситетських виборах до органів студентського самоврядування та представницьких органів Університету та Факультету.
Щиро вітаємо Станіслава Маляра з обранням на посаду Президента Студентського Парламенту Університету!
Вітаємо Івашкевич Ангеліну з обранням на посаду Голови Ради студентського самоврядування Факультету права та міжнародних відносин! Потапова Дмитра,Віктора Вовка, Сергія Гаргуна з входженням до лав Студентського Парламенту Університету та всіх студентів, обраних до Ради Студентського самоврядування Факультету.
Дякуємо Віктору Вовку (Секретарю ЦВК) за високу організацію цьогорічних студентських виборів.
Бажаємо віри в свої сили, мудрості, та натхнення на шляху розбудови потужного студентського руху в Київському університеті імені Бориса Грінченка!