Вивчення континентального права у Франції

Упродовж літа 2017 року доцент кафедри публічного та приватного права Факультету права та міжнародних відносин Богдан Миколайович Гоголь за організаційної підтримки Фундації з континентального права пройшов навчання у м. Париж, Франція.
   Мета – проведення наукового дослідження з питань цивільного права, європейського та інтернаціонального права, сімейного права, публічного права та здійснення порівняльного аналізу норм законодавства Франції з українським законодавством.
   У процесі навчання викладачем зібрано наукові матеріали та інформацію щодо діяльності, повноважень та функцій Фундації з континентального права, проаналізовано нормативно-правову базу з досліджуваних питань. Практичний досвід отриманий Богданом Миколайовичем під час перебування у Франції буде використаний у процесі підготовки студентів та в науково-дослідній діяльності викладачів кафедри.