В Університеті Грінченка відбулась волонтерська акція «День донора крові»

18 травня 2017 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка зібралася небайдужа та свідома молодь, яка мала одну спільну мету: стати донором крові заради здоров’я та життя інших, тих, хто потребує цього найбільше.

День донора крові – добра справа студентів-грінченківців, основна мета якої: зробити донорство крові популярним серед молоді, продемонструвавши наскільки це проста та безпечна процедура. Головною винагородою для кожного донора є відчуття того, що день пройшов не даремно і зроблено щось важливе, значуще, - адже донор несе надію і здоров’я багатьом людям, які потребують переливання крові чи лікування її препаратами.

Донорами стали:

1. Титаренко Влада Леонідівна Фуб-1-16-4.0д

2. Хоменко Андрій Андрійович ФІСб-1-16-4.0д

3. Баранова Наталія Валеріївна заст. декана ФПМВ

4. Кубай Андрій Васильович образ. Мистецтво IV курс з.в.

5. Зайченко Сергій Іванович чоловік Зайченко О.В.

6. Корольова Лоліта Сергіївна ФУб-1-16-4.0д

7. Кучеровська Вікторія Олександрівна МАб-1-14-4.0д

8. Кудря Дмитро Геннадійович ІНб-1-16-4.0д

9. Демчук Анастасія Сергіївна ІСб-2-16-4.0д

10. Хурса Юлія Вікторівна ФІЛОСб- 1-16-4.0д

11. Кучинська Ольга Андріївна ФУб-1-16-4.0д

12. Бречко Анастасія Олексіївна ФУб-1-16-4.0д

13. Горщар Мирослава Анатоліївна ФІНб-1-16-4.0д

14. Гацко Валерія Миколаївна Університетськ. коледж, 3ФВ

15. Дехніч Владислав Ігоревич Університетськ. коледж, 3ФВ

16. Будаєв Артем Олегович ІНб-1-14-4.0д

Київський університет імені Бориса Грінченка висловлює свою подяку медичному працівнику Університету Олені Грошевій та ДП «Дорожна станція переливання крові Південно-західної залізниці» за плідну співпрацю та злагоджену роботу.

Коли йдеться про взаємодомогу, достатньо мати бажання допомогти та змінити цей світ на краще! Дякуємо всім, хто долучився до спільної доброї справи Університету Грінченка!