Студенти Університету Грінченка долучилися до «Українського форуму з оборони та безпеки ’17»

27 квітня 2017 року студенти Факультету права та міжнародних відносин спеціальностей «Міжнародна інформація» та «Країнознавство» долучилися в якості волонтерів та перекладачів до «Українського форуму з оборони та безпеки ’17», який відбувся 27 квітня у Fairmont Grand Hotel Kyiv. Форум вже вдруге став найбільшою міжнародною платформою в Україні, що об’єднав учасників українського ринку та міжнародних інвесторів – з фокусом на інвестиційні можливості вітчизняного ринку оборони та безпеки.

Серед почесних доповідачів були: Степан Полторак, міністр оборони України; Ігор Павловський, заступник міністра оборони України; Юрій Бровченко, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України; Юрій Гусєв, партнер, EasyBusiness; Олег Дерев'янко, екс-заступник міністра освіти і науки України; Олександр Вінніков, голова Представництва НАТО в Україні; Роман Романов, гендиректор ДК "Укроборонпром"; Євген Рокитський, співголова правління, Асоціація "Українська оборона і безпечна промисловість"; Інгвар Парнамае, гендиректор, Естонська асоціація оборонної промисловості; Глен Грант, керівник проекту "Реформа системи житлового забезпечення".

Автор: Баранова Н.В.