Студенти Київського Університету імені Бориса Грінченка - волонтери пісенного конкурсу «Євробачення-2017»

25 квітня відбулася флешмоб - посвята у волонтери пісенного конкурсу «Євробачення-2017», серед яких представлені студенти Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка. Зважаючи на те, що цьогорічний пісенний конкурс «Євробачення» в Києві планують відвідати понад  20 тис. іноземних туристів, з 12 тисяч бажаючих долучитися до почесної громади волонтерів було відібрано 1000 кращих, які обов’язково володіють іноземними мовами, вміють надавати першу медичну допомогу та наділені комунікативними навичками. Саме вони з 30 квітня до 14 травня надаватимуть інформаційну та іншу підтримку гостям міста на всіх розважальних зонах, основних площах, центральних станціях метро.

Інформацію надано: Факультетом права та міжнародних відносин

Автор: Баранова Н.В.