Тренінг з лідерства з Маршалом Крістенсеном

Рада Студентського Самоврядування Факультету права та міжнародних відносин протягом трьох днів відвідувала тренінги з лідерства, де мала змогу дізнатися багато нового та цікавого для себе. Ми щиро дякуємо Бондаревій Олені Євгеніївні - проректору з науково-методичної роботи та розвитку лідерства та її команді, Маршалу Крістенсену, засновнику Міжнародної організації Co-Serve International. Ці люди справді надихнули нас на гарні справи та нові ідеї. Тренінги пройшли на позитиві, ми багато посміхалися, обговорювали важливі проблеми менеджменту, шукали шляхи їх вирішення. Також говорили про роботу в команді, реалізацію власних проектів, кожен мав змогу висловити свою думку і бути почутим, адже це так важливо. Впевнені, що лідерські якості є у кожної людини тому, якщо ви ще не розкрили їх у собі - зробіть це, все у ваших руках!

Рада Студентського Самоврядування Факультету права та міжнародних відносин