Тренінг на тему «Методи стратегічного аналізу та їх використання у повсякденному житті»

22 березня 2017 року, Наукове товариство Факультету права та міжнародних відносин провело тренінг на тему «Методи стратегічного аналізу та їх використання у повсякденному житті».

Студенти мали змогу на практиці побачити, як користуватись SWOT-аналізом для самоаналізу і для аналізу держав світу. Серед завдань було створення самоаналізу SWOT з подальшим обговоренням, де усі учасники мали змогу поділитись своїми сильними сторонами і дати поради один одному, як боротись зі слабкими. А також розділившись на команди, студенти спробували той же SWOT-аналіз, аби проаналізувати обрані ними держави. В них це дуже вдало вийшло! Надалі Наукове товариство планує продовжити серію тренінгів на дану тему, щоразу вивчаючи та практикуючи нові і нові методи аналізу.

Наукове товариство Факультету