Проблеми розвитку екологічного права та правової охорони довкілля

07 листопада 2016 року доктор юридичних наук, професор кафедри публічного та приватного права факультету права та міжнародних відносин, член-кореспондент Національної академії правових наук України, Президент Асоціації українських правників Костицький В.В., доктор юридичних наук, професор кафедри публічного та приватного права факультету права та міжнародних відносин Нікітенко О.І. та магістр кафедри публічного та приватного права факультету права та міжнародних відносин Бойкова О.О. взяли участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Соціологічно-правові, політичні, економічні та екологічні складові забезпечення сприятливого життєвого простору людини: теоретико-методологічні та прикладні проблеми розвитку екологічного права і правової охорони довкілля», яка проходила в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Під час роботи конференції були розглянуті питання щодо теоретико-методологічних основ розвитку екологічного права; адміністративно-правового регулювання забезпечення екологічної безпеки в Україні; питання розвитку екологічного права у контексті галузевої структуризації права; участі ЮНЕСКО у вирішенні екологічних проблем в Україні тощо.