Наші студенти - учасники Action Diplomacy: Ukraine

17 грудня студенти Факультету права та міжнародних відносин відвідали публічну лекцію за участі генерал-майора, заступника секретаря РНБО Сергія Кривоноса, організатором якої стала молодіжна організація Action Diplomacy: Ukraine.

Сергій Кривонос розпочав бесіду з коротких відомостей про своє життя та діяльність. Основну увагу генерал-майор приділив темі створення та функціонування Сил спеціальних операцій, важливість існування цієї організації в Україні, основні елементи, що визначають її успіх та деталі, які потребують подальшого удосконалення.

Окрім цього, було зазначено про важливість створення навчальних центрів з воєнної підготовки молоді та надання їм базових знань про територіальну оборону, адже за словами Сергія Кривоноса: "Не буде перспективної та креативної молоді - не буде майбутнього".