Участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Актуальні проблеми виконавчого процесу в Україні: теорія і практика"

06.12.2019 к.ю.н. старший викладач кафедри публічного та приватного права нашого факультету Сергієнко Наталія Артурівна взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Актуальні проблеми виконавчого процесу в Україні: теорія і практика", яка відбувалася у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
Тема доповіді Сергієнко Н.А.: "Помічник виконавця: які перспективи його участі у виконавчому провадженні".
На конференції зібрались провідні вітчизняні та зарубіжні фахівці у сфері виконавчого провадження - вчені, практикуючі юристи та обговорювали найбільш актуальні питання примусового виконання рішень.
На конференції були представлені цікаві доповіді, які потім жваво обговорювались науковим співтовариством.