Заняття з Цивільного права у Верховному Суді

27 листопада студенти-правники 2 курсу мали заняття з Цивільного права у Верховному Суді. Для них провели лекції самі судді, які поділилися своїм чималим практичним досвідом у юридичній діяльності. Суддя Олександр Волков розповів студентам, як вигравати справи у Європейському Суді (з досвіду своєї відомої справи) та як залишатися незалежним у прийнятті рішень. Суддя Касаційного кримінального суду Світлана Яковлєва відверто розказала про плюси і мінуси цієї професії, про погрози і прийняття рішень у резонансних справах під охороною, про задоволення від того, що приймаючи справедливі рішення робиш світ кращим. Суддя Великої Палати Олег Ткачук показав студентам їх залу судових засідань  та розповів як там проходить процес. Суддя Касаційного кримінального суду Галина Крет дала кілька порад студентам стосовно навчання та підготовки до майбутньої професії. Насичений день, який відкладеться в пам‘яті майбутніх правників чималою кількістю цінних практичних знань.