Відвідування SDG Opinion Space #2 «Dirty secrets of the SDGs: “питання без відповідей” про Цілі сталого розвитку» від CSR Ukraine

18 листопада 2019 року студенти Факультету права та міжнародних відносин відвідали SDG Opinion Space #2 «Dirty secrets of the SDGs: “питання без відповідей” про Цілі сталого розвитку» від CSRUkraine.  Дискусія була присвячена таємницям Цілей сталого розвитку, проблемним та резонансним питанням.

Спікерами дискусії були Олександр Бабій, консультант з розробки і реалізації програм та донорської координації Офісу розвитку малого та середнього підприємництва при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Катерина Мірошніченко, виконавча директорка ГО «Світ Освіт», Микола Сіома, директор Української фундації правової допомоги, керівник Простору Pro Bono.

Також учасники дискусії мали змогу попрацювати в командах у форматі «World Café», представити власні ідеї реалізації Цілей сталого розвитку та пройти квіз про глобальні проблеми людства.

Організаторкою заходу була Олександра Гондюл, випускниця Факультету права та міжнародних відносин, координаторка проектів з Цілей сталого розвитку в CSRUkraine.