День української писемності та мови - 2019

Підтримуючи чудову багаторічну традицію, Факультет права та міжнародних відносин разом зі всією країною урочисто відзначив День української писемності та мови, долучившись до поетично – співочого «вільного мікрофону», масштабного мовного флеш – мобу #носійСлова, написання диктанту національної єдності.

Щиро вітаємо з перемогою у загальноуніверситетському Інтерактивному онлайновому квесті «Мовний марафон» (організатор Інститут філології) команду Факультету права та міжнародних відносин "Посли української мови" у зірковому складі:

1.     Любарець Діани (студентка ІІІ курсу спеціальності «Регіональні студії»)

2.     Ковальської Тетяни (студентка ІІ курсу спеціальності «Регіональні студії»)

3.     Піддобрівної Марії (студентка ІІ курсу спеціальності «Суспільні комунікації»)

4.     Горохівської Ірини (студентка І курсу спеціальності «Регіональні студії»)

5.     Штомпеля Ярослава (студент ІІ курсу спеціальності «Міжнародне право»)

та щиро вітаємо команду "Красномовці"у складі студентів І курсу спеціальності «Регіональні студії»:

1.     Коснакі Віри

2.     Ігратенко Івана

3.     Красатюк Дарії

4.     Ву Аліни

5.     Єріної Милани