Круглий стіл на тему «Формула Штайнмайера як можливість ефективного врегулювання військового конфлікту»

24 жовтня 2019 року у Міжнародному культурному центрі «Сяйво» відбулося засідання круглого столу на тему «Формула Штайнмайера як можливість ефективного врегулювання військового конфлікту».

Головними спікерами заходу виступили: Перший Надзвичайний та Повноважний Посол України в Туреччині Турянський Ігор Мефодійович та декан Факультету права та міжнародних відносин, доктор наук з державного управління, професор Грицяк Ігор Андрійович.

Модератор заходу: студентка ІІІ курсу спеціальності «Регіональні студії»  Гаман Даря.

Учасниками  круглого столу від Факультету права та міжнародних відносин стали студенти ІІ курсу спеціальностей «Регіональні студії» та «Суспільні комунікації»: Павріанідіс Аліса, Іщук Анна, Вербова Аліна, Вербило Ігор, Прачук Дмитро.

На заході були висвітлені питання історії виникнення «Формули Штайнмайера», ставлення до неї в українському суспільстві, детально проаналізовано можливість та доцільність втілення формули для врегулювання  військового конфлікту на Донбасі під кутом зору  українського та міжнародного законодавства та Мінських угод.