Випуск - 2019

27 червня 2019 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка ОР «бакалавр» напрямів підготовки «Правознавство», «Країнознавство», «Міжнародна інформація».
З вітальним словом та щирими побажаннями до всіх випускників – бакалаврів звернулася проректор нашого Університету, доктор філологічних наук, доцент – Наталія Миколаївна Віннікова, декан Факультету – доктор наук з державного управління, професор – Ігор Андрійович Грицяк.
Сподіваймося, що ті щирі побажання, які стали безцінним додатком до такого омріяного диплому, обов’язково здійсняться, а наші дорогі випускники, впевнено увійдуть у професійне життя й будуть завжди пам’ятати про свою рідну Альма-матер.