Профорієнтаційна робота триває!

7 травня, в межах багатовекторної профорієнтаційної діяльності, викладачі Кафедри міжнародних відносин та міжнародного права, студенти спеціальностей «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» і «Міжнародне право», Рада студентського самоврядування та Наукове товариство Факультету ініціювали та провели зустріч зі старшокласниками ЗОШ м. Києва, під час якої увага майбутніх абітурієнтів акцентувалась на  особливостях та перевагах навчання в Університеті Грінченка, зокрема, на Факультеті права та міжнародних відносин, що ґрунтуються на європейських стандартах, поєднаних з сучасними інноваційними підходами у підготовці фахівців.

Дякуємо колегам з НМЦ рекламної та профорієнтаційної діяльності за сприяння у проведенні зустрічі! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!