Студенти Факультету права та міжнародних відносин на 45-х Пан’європейських днях (м. Штраубінг, ФРН)

03-05 травня 2019 року у місті Штраубінг, Федеративна Республіка Німеччина, відбулися 45-і Пан’європейські дні на тему «На Дунаї, Молдаві та Рейні – Європейський парламент єднає народи», організовані Пан’європейським союзом Німеччини.

У рамках заходу відбувся дискусійний форум «Центральна Європа: двигун ЄС?», учасниками якого виступили др. Томаш Кафка, заступник віце-міністра у європейських справах Республіки Чехія, Тобіас Готтгард, голова комітету Європи і регіонів Баварського ландтагу, проф. граф Фердинанд Траутманнсдорф, завідувач кафедри дипломатії Будапештського університету імені Андраші, Мілан Горачек, чеський правозахисник. Україну на форумі представляв проф. Ігор Жалоба, завідувач кафедри міжнародних відносин та міжнародного права, Голова Панєвропейського руху України. Модератором дискусійного форуму виступив Кристіан Гоферер, заступник Голови молодіжної ПанЄвропи Німеччини.

До складу української делегації ввійшли також студентки Факультету права та міжнародних відносин Осіпцова Катерина (ІІ курс) та Тебякіна Катерина (І курс).