Навчальна (ознайомча) практика студентів І курсу спеціальності «Право»

У студентів спеціальності 081 «Право» завершилася перша у їх студентському житті навчальна (ознайомча) практика.
Під керівництвом к.ю.н., доцента кафедри публічного та приватного права Чернеги А.П., викладача кафедри публічного та приватного права Гуц Н.Г., старшого викладача Обловацької Н.О. практика проходила у районних відділах державної виконавчої служби м. Києва, де студенти отримали уміння та навички правозастосовчої практичної діяльності, ознайомилися зі специфікою роботи виконавчої служби м. Києва, організацією документообігу, роботою з персоналом та іншими сферами роботи установи.
Успішне проходження навчальної (ознайомчої) практики залежало від сумлінності роботи кожного студента та їх уміння співпрацювати з іншими.