Вітаємо переможців Всеукраїнської науково – практичної конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації» (напрям «Наука та освіта: утвердження академічної доброчесності»)

Щиро вітаємо переможців Всеукраїнської науково – практичної конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації» (напрям «Наука та освіта: утвердження академічної доброчесності»). Назва проекту: Академічна доброчесність: руйнівники легенд» :

Івашкевич Ангеліну – студентку ІІІ курсу спеціальності «Право»

Корженівську Вікторію – студентку І курсу спеціальності «Регіональні студії»

Штомпеля Ярослава – студента І курсу спеціальності «Міжнародне  право»

Щиро дякуємо за допомогу в реалізації проекту Науковому Товариству та Раді студентського самоврядування Факультету права та міжнародних відносин !!! Особливу подяку висловлюємо відповідальній за наукову роботу на Факультеті - доценту кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Слюсаренко Ірині Юріївні !