День кар’єри в Legal High School

21 березня студенти Факультету спеціальностей «Право» та «Міжнародне право», разом з к.ю.н., доцентом кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Братко Іриною Василівною, стали учасниками спеціального заходу — День кар’єри в Legal High School, яка об’єднала на одній платформі представників усіх секторів юридичної спільноти, ознайомила присутніх із найкращими експертами з піару, професійної орієнтації та бізнесу, надала можливість юристам, слухачам LHS та студентам юридичних факультетів провідних вишів України
дізнатися більше про юридичний бізнес та визначитися з майбутнім місцем роботи.
Партнерами заходу виступили: AVELLUM, EQUITY Law Firm, Eterna Law Kyiv, Метінвест, ЮК VB PARTNERS.
Експонентами: Antika Law Firm, Arzinger law firm, ЮК EVERLEGAL, Юридична фірма EVRIS, INTEGRITES, Konnov & Sozanovsky, KPMG Ukraine, LEZO LAW Company, LCF Law Group, Redcliffe Partners, Sayenko Kharenko.
Експонентами від державного сектору: Антимонопольний комітет України, Вища рада правосуддя, Національна поліція України, Міністерство юстиції України.
Серед студентського середовища присутні мали можливість знайти стенди: ELSA Ukraine та UBA Students' League.
Програма включала цілу низку заходів, спрямованих на підвищення фахових компетентностей, серед яких майстер – класи та лекції: Переваги роботи інхаус юриста Юлія САМОЙЛОВА, начальник управління Дирекції з правового забезпечення ТОВ «Метінвест Холдинг», Співбесіда, що приречена на успіх, Vira Protsenko, СЕО Golovaboutique, Просування персонального бренда, Микита НУРАЛІН, адвокат, старший юрист VB PARTNERS, Як усвідомленість і проактивність допоможуть побудувати кар’єру, Оксана Сосиденко, PR-директор АО Коннов и Созановский. Знайти свій шлях: де і як шукати інформацію для самовдосконалення, Виктория Гурская (Viktoriia Hurska), старший PR-менеджер EQUITY Law Firm, Від резюме до job offerа: як пройти шлях, щоб потрапити до топової юридичної фірми, Марина Фоменко (Marina Fomenko), CEO в Eterna Law Kyiv.