Дипломатичне прийняття з нагоди презентації сайту з вивчення української мови для іноземців «Speak Ukrainian»

28 лютого 2019 року о 16:00 відбулось дипломатичне прийняття з нагоди презентації сайту з вивчення української мови для іноземців «Speak Ukrainian» у Дипломатичній академії при Міністерстві закордонних справ України до Міжнародного дня рідної мови.
Сайт виготовлено у 2018 році на замовлення Міністерства інформаційної політики України та на виконання Указу Президента про «Невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови» (№156/2018).
До участі у заході були запрошені: представники керівництва Держави, Посольств та дипломатичних місій в Україні, освітніх установ та організацій, які зацікавлені у програмі «Speak Ukrainian».
На заході були присутні студенти Факультету права та міжнародних відносин Сезько Анастасія, Павріанідіс Аліса, Бондаренко Аліна та представник Студентської ради при Міністерстві інформаційної політики України, член Студентського парламенту Університету Потапов Дмитро.