Участь студентів Факультету у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «На перетині мови і права», приуроченій до Міжнародного дня рідної мови

21 лютого студенти Факультету взяли участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції, приуроченій до Міжнародного дня рідної мови «На перетині мови і права», організаторами якої виступив Інститут філології Університету Грінченка та Національна академія внутрішніх справ.

Традиційно учасниками конференції стали студенти ІІІ курсу спеціальності «Право» Бідюкова Анна (тема доповіді:Мова у правовій системі: проблемні аспекти) та Гаргун Сергій (тема доповіді:Квоти щодо мови: європейський досвід та українські реалії) науковий керівник: старший викладач кафедри публічного та приватного права: Обловацька Наталія Олександрівна. В цьому році до них приєдналися й студенти І курсу спеціальності «Міжнародне право»: Штомпель Ярослав (тема доповіді: «Юридичний переклад двомовних документів (на прикладі римських імперських конституцій)», Тимошенко Мирослава (тема доповіді: «Тлумачення багатомовних договорів: поняття, принципи, проблеми»), Юрчук Валерія (тема доповіді: «Термінологія міжнародного права») науковий керівник : доцент кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Тимченко Ліліана Олексіївна.

Щиро пишаємося нашими студентами - правниками, бажаємо подальших успіхів в науковій царині!

Дякуємо нашим студентам ІІІ курсу спеціальності «Право» за підтримку доповідачів !

Щиро дякуємо Інституту філології за традиційне запрошення! Сподіваємось на подальшу співпрацю !